VĚTŠINU MATERIÁLU STAHUJI Z www.formule1.auto.cz
!!!!!!

Září 2009

Fisichella nahradí u Ferrari Badoera

3. září 2009 v 21:06 Novinky

Fisichella nahradí u Ferrari Badoera
//<![CDATA[ sas_pageid='9032/69656'; // Page : Anima/autocz_basic_structure/formule_fl/formule_fl sas_formatid=4027; // Format : small_square 120x120 sas_target=''; // Targeting SmartAdServer(sas_pageid,sas_formatid,sas_target); //]]>//<![CDATA[ sas_pageid='9032/69656'; // Page : Anima/autocz_basic_structure/formule_fl/formule_fl sas_formatid=4195; // Format : 120x60_formule 120x60 sas_target=''; // Targeting SmartAdServer(sas_pageid,sas_formatid,sas_target); //]]>

//<![CDATA[ // //]]>

Fisichella nahradí u Ferrari Badoera

zveřejněno 03. 09. 2009
Italský jezdec si splní svůj sen a po vyvázání ze smlouvy u Force India nahradí ve zbytku sezóny u Ferrari nevýrazného testmana Badoera.
Po zranění Felipeho Massy a zdravotních obtížích Michaela Schumachera dostal u Ferrari šanci dlouholetý testovací jezdec Scuderie Luca Badoer. Ve Valencii a ve Spa ovšem nesplnil očekávání a byl nejpomalejší ze všech jezdců. "Zvolili jsme Fisichellu, protože od něj očekáváme, že bude ve zbytku sezóny pro náš tým přínosem," vysvětluje šéf týmu z Maranella Stefano Domenicali. "Gaincarlo za svou dlouhou kariéru dokázal, že je rychlý a konkurenceschopný. Jsme rovněž rádi, že můžeme do našeho domácího závodu nasadit domácího jezdce. Chceme poděkovat Lukovi za týmového ducha, kterého v těchto podmínkách předvedl. Je škoda, že nedokázal v těchto dvou závodech ukázat svou hodnotu, ty podmínky pro něj nebyly jednoduché," dodal Domenicali. Je pravděpodobné, že Sutilovým partnerem v Monze bude testovací jezdec Vitantonio Liuzzi. Pro Itala by to měl být první závod v F1 od roku 2007, kdy naposledy jel GP Brazílie.